Prowadzenie imprezy: Sylwia Błaut-Kowalczyk i Agata Hemon

Prowadzenie imprezy: Sylwia Błaut-Kowalczyk i Agata Hemon

Prowadzenie imprezy: Sylwia Błaut-Kowalczyk i Agata Hemon Prowadzenie imprezy: Sylwia Błaut-Kowalczyk i Agata Hemon

Dyrektor CK Janusz Czarski, Wójt Gminy Krasiczyn Jerzy Kowalski, Starosta Przemyski Jan Pączek

Dyrektor CK Janusz Czarski, Wójt Gminy Krasiczyn Jerzy Kowalski, Starosta Przemyski Jan Pączek

Dyrektor CK Janusz Czarski, Wójt Gminy Krasiczyn Jerzy Kowalski, Starosta Przemyski Jan Pączek Dyrektor CK Janusz Czarski, Wójt Gminy Krasiczyn Jerzy Kowalski, Starosta Przemyski Jan Pączek

Jury: Bożena Holicka, Krystyna Trojanowska, Janusz Rajtmajer

Jury: Bożena Holicka, Krystyna Trojanowska, Janusz Rajtmajer

Jury: Bożena Holicka, Krystyna Trojanowska, Janusz Rajtmajer Jury: Bożena Holicka, Krystyna Trojanowska, Janusz Rajtmajer

3. Festiwal Ziemi Przemyskiej

3. Festiwal Ziemi Przemyskiej

3. Festiwal Ziemi Przemyskiej 3. Festiwal Ziemi Przemyskiej

Stoisko Gminy Bircza

Stoisko Gminy Bircza

Stoisko Gminy Bircza Stoisko Gminy Bircza

Układ taneczny w wykonaniu uczniów klas VI Zespołu Szkół w Birczy

Układ taneczny w wykonaniu uczniów klas VI Zespołu Szkół w Birczy

Układ taneczny w wykonaniu uczniów klas VI Zespołu Szkół w Birczy Układ taneczny w wykonaniu uczniów klas VI Zespołu Szkół w Birczy

Julia Klimczyk - uczennica klasy "0" Zespołu Szkół w Birczy

Julia Klimczyk - uczennica klasy "0" Zespołu Szkół w Birczy

Julia Klimczyk - uczennica klasy Julia Klimczyk - uczennica klasy

Kapela Birczańska

Kapela Birczańska

Kapela Birczańska Kapela Birczańska

Stoisko Gminy Żurawica

Stoisko Gminy Żurawica

Stoisko Gminy Żurawica Stoisko Gminy Żurawica

Grupa Śpiewacza "Wyszatyczanie" z Wyszatyc

Grupa Śpiewacza "Wyszatyczanie" z Wyszatyc

Grupa Śpiewacza Grupa Śpiewacza

Program kabaretowy na temat tradycji wiejskich - Zespół Szkół w Wyszatycach

Program kabaretowy na temat tradycji wiejskich - Zespół Szkół w Wyszatycach

Program kabaretowy na temat tradycji wiejskich - Zespół Szkół w Wyszatycach Program kabaretowy na temat tradycji wiejskich - Zespół Szkół w Wyszatycach

Joanna Balicka z Domu Ludowego w Wyszatycach zaśpiewała "List do Matki" z rep. Violetty Villas

Joanna Balicka z Domu Ludowego w Wyszatycach zaśpiewała "List do Matki" z rep. Violetty Villas

Joanna Balicka z Domu Ludowego w Wyszatycach zaśpiewała Joanna Balicka z Domu Ludowego w Wyszatycach zaśpiewała

Daria Kłosowska z Domu Ludowego w Wyszatycach - "Dłonie" z rep. Majki Jeżowskiej

Daria Kłosowska z Domu Ludowego w Wyszatycach - "Dłonie" z rep. Majki Jeżowskiej

Daria Kłosowska z Domu Ludowego w Wyszatycach - Daria Kłosowska z Domu Ludowego w Wyszatycach -

Festiwal zgromadził liczną publiczność

Festiwal zgromadził liczną publiczność

Festiwal zgromadził liczną publiczność Festiwal zgromadził liczną publiczność

Stoisko Gminy Dubiecko

Stoisko Gminy Dubiecko

Stoisko Gminy Dubiecko Stoisko Gminy Dubiecko

Montaż słowno-muzyczno-taneczny pt. "U Krasickiego w ogródku"

Montaż słowno-muzyczno-taneczny pt. "U Krasickiego w ogródku"

Montaż słowno-muzyczno-taneczny pt. Montaż słowno-muzyczno-taneczny pt.

Montaż słowno-muzyczno-taneczny pt. "U Krasickiego w ogródku"

Montaż słowno-muzyczno-taneczny pt. "U Krasickiego w ogródku"

Montaż słowno-muzyczno-taneczny pt. Montaż słowno-muzyczno-taneczny pt.

Montaż słowno-muzyczno-taneczny pt. "U Krasickiego w ogródku"

Montaż słowno-muzyczno-taneczny pt. "U Krasickiego w ogródku"

Montaż słowno-muzyczno-taneczny pt. Montaż słowno-muzyczno-taneczny pt.

Zespół taneczny reprezentujący Gminę Dubiecko

Zespół taneczny reprezentujący Gminę Dubiecko

Zespół taneczny reprezentujący Gminę Dubiecko Zespół taneczny reprezentujący Gminę Dubiecko

Stoisko Gminy Krasiczyn

Stoisko Gminy Krasiczyn

Stoisko Gminy Krasiczyn Stoisko Gminy Krasiczyn

Popis gry na perkusji - Jakub Kopański z GOK w Krasiczynie

Popis gry na perkusji - Jakub Kopański z GOK w Krasiczynie

Popis gry na perkusji - Jakub Kopański z GOK w Krasiczynie Popis gry na perkusji - Jakub Kopański z GOK w Krasiczynie

Piracki taniec - występ grupy teatralnej "Supełek" z GOK w Krasiczynie

Piracki taniec - występ grupy teatralnej "Supełek" z GOK w Krasiczynie

Piracki taniec - występ grupy teatralnej Piracki taniec - występ grupy teatralnej

Julia Bilińska - wokalistka z koła wokalnego przy SP w Olszanach

Julia Bilińska - wokalistka z koła wokalnego przy SP w Olszanach

Julia Bilińska - wokalistka z koła wokalnego przy SP w Olszanach Julia Bilińska - wokalistka z koła wokalnego przy SP w Olszanach

Popis solowy na skrzypcach - Izabela Kucharska z GOK w Krasiczynie

Popis solowy na skrzypcach - Izabela Kucharska z GOK w Krasiczynie

Popis solowy na skrzypcach - Izabela Kucharska z GOK w Krasiczynie Popis solowy na skrzypcach - Izabela Kucharska z GOK w Krasiczynie

Piosenka "Chrapu chrap" z rep. Maryli Rodowicz w wykonaniu grupy wokalnej mł. z GOK w Krasiczynie

Piosenka "Chrapu chrap" z rep. Maryli Rodowicz w wykonaniu grupy wokalnej mł. z GOK w Krasiczynie

Piosenka Piosenka

Popis solowy na akordeonie - Hubert Goraś z GOK w Krasiczynie

Popis solowy na akordeonie - Hubert Goraś z GOK w Krasiczynie

Popis solowy na akordeonie - Hubert Goraś z GOK w Krasiczynie Popis solowy na akordeonie - Hubert Goraś z GOK w Krasiczynie

Występ grupy tanecznej ze SP w Olszanach

Występ grupy tanecznej ze SP w Olszanach

Występ grupy tanecznej ze SP w Olszanach Występ grupy tanecznej ze SP w Olszanach

Piosenka "Trzynastego" z rep. Kasi Sobczyk w wyk. grupy wokalnej starszej z GOK w Krasiczynie

Piosenka "Trzynastego" z rep. Kasi Sobczyk w wyk. grupy wokalnej starszej z GOK w Krasiczynie

Piosenka Piosenka

Wiązanka piosenek ludowych w wyk. grupy śpiewaczej "Krasiczanki" z GOK w Krasiczynie

Wiązanka piosenek ludowych w wyk. grupy śpiewaczej "Krasiczanki" z GOK w Krasiczynie

Wiązanka piosenek ludowych w wyk. grupy śpiewaczej Wiązanka piosenek ludowych w wyk. grupy śpiewaczej

Piosenka finałowa "polskie kwiaty" w wykonaniu wszystkich reprezentantów Gminy Krasiczyn

Piosenka finałowa "polskie kwiaty" w wykonaniu wszystkich reprezentantów Gminy Krasiczyn

Piosenka finałowa Piosenka finałowa

Stoisko Gminy Stubno

Stoisko Gminy Stubno

Stoisko Gminy Stubno Stoisko Gminy Stubno

Zespół ACCORD z Kalnikowa

Zespół ACCORD z Kalnikowa

Zespół ACCORD z Kalnikowa Zespół ACCORD z Kalnikowa

Stoisko Gminy Fredropol

Stoisko Gminy Fredropol

Stoisko Gminy Fredropol Stoisko Gminy Fredropol

Występ Kabaretu "Odzyskane talenty" w parodii piosenki "My Słowianie"

Występ Kabaretu "Odzyskane talenty" w parodii piosenki "My Słowianie"

Występ Kabaretu Występ Kabaretu

Kabaret "Odzyskane talenty" w piosence "Fredropol - moje miejsce na ziemi"

Kabaret "Odzyskane talenty" w piosence "Fredropol - moje miejsce na ziemi"

Kabaret Kabaret

Kabaret "Odzyskane talenty" w piosence "Jambalaya"

Kabaret "Odzyskane talenty" w piosence "Jambalaya"

Kabaret Kabaret

Skecz kabaretu "Odzyskane talenty"

Skecz kabaretu "Odzyskane talenty"

Skecz kabaretu Skecz kabaretu

Grupa TANG SOO DO Wiar z Huwnik

Grupa TANG SOO DO Wiar z Huwnik

Grupa TANG SOO DO Wiar z Huwnik Grupa TANG SOO DO Wiar z Huwnik

Skecz kabaretu "Odzyskane talenty"

Skecz kabaretu "Odzyskane talenty"

Skecz kabaretu Skecz kabaretu

Soliści kabaretu (Kamila Rabka, Katarzyna Hałek, Dawid Mlaś) w piosence "Bałkanica"

Soliści kabaretu (Kamila Rabka, Katarzyna Hałek, Dawid Mlaś) w piosence "Bałkanica"

Soliści kabaretu (Kamila Rabka, Katarzyna Hałek, Dawid Mlaś) w piosence Soliści kabaretu (Kamila Rabka, Katarzyna Hałek, Dawid Mlaś) w piosence

Stoisko Gminy Przemyśl

Stoisko Gminy Przemyśl

Stoisko Gminy Przemyśl Stoisko Gminy Przemyśl

Stowarzyszenie Kulturalne "Jawor" z Pikulic

Stowarzyszenie Kulturalne "Jawor" z Pikulic

Stowarzyszenie Kulturalne Stowarzyszenie Kulturalne

Grupa taneczna reprezentująca Gminę Przemyśl

Grupa taneczna reprezentująca Gminę Przemyśl

Grupa taneczna reprezentująca Gminę Przemyśl Grupa taneczna reprezentująca Gminę Przemyśl

Piosenka "Kolorowy wiatr" w wykonaniu Karoliny Kogut

Piosenka "Kolorowy wiatr" w wykonaniu Karoliny Kogut

Piosenka Piosenka

Teatr jednego aktora - "Bajka" w wykonaniu Magdaleny Wróbel

Teatr jednego aktora - "Bajka" w wykonaniu Magdaleny Wróbel

Teatr jednego aktora - Teatr jednego aktora -

Piosenka "Rzeka marzeń" w wykonaniu Martyny Burchały

Piosenka "Rzeka marzeń" w wykonaniu Martyny Burchały

Piosenka Piosenka

Piosenka "Bo jak nie my to kto" w wykonaniu reprezentantów Gminy Przemyśl

Piosenka "Bo jak nie my to kto" w wykonaniu reprezentantów Gminy Przemyśl

Piosenka Piosenka

Taniec w stylu country wykonany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Zadąbrowiu

Taniec w stylu country wykonany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Zadąbrowiu

Taniec w stylu country wykonany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Zadąbrowiu Taniec w stylu country wykonany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Zadąbrowiu

Taniec w stylu country wykonany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Nizinach

Taniec w stylu country wykonany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Nizinach

Taniec w stylu country wykonany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Nizinach Taniec w stylu country wykonany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Nizinach

Para taneczna reprezentująca Gminę Orły

Para taneczna reprezentująca Gminę Orły

Para taneczna reprezentująca Gminę Orły Para taneczna reprezentująca Gminę Orły

Stoisko Gminy Medyka

Stoisko Gminy Medyka

Stoisko Gminy Medyka Stoisko Gminy Medyka

Koncert Orkiestry Dętej z Medyki

Koncert Orkiestry Dętej z Medyki

Koncert Orkiestry Dętej z Medyki Koncert Orkiestry Dętej z Medyki

Występ zespołu folkowego "Bambetel" z Medyki

Występ zespołu folkowego "Bambetel" z Medyki

Występ zespołu folkowego Występ zespołu folkowego

Festiwalowy dziedziniec o zmierzchu

Festiwalowy dziedziniec o zmierzchu

Festiwalowy dziedziniec o zmierzchu Festiwalowy dziedziniec o zmierzchu

Wywiady dla telewizji internetowej TvPodkarpacka

Wywiady dla telewizji internetowej TvPodkarpacka

Wywiady dla telewizji internetowej TvPodkarpacka Wywiady dla telewizji internetowej TvPodkarpacka

Wręczenie nagrody dla Gminy Przemyśl

Wręczenie nagrody dla Gminy Przemyśl

Wręczenie nagrody dla Gminy Przemyśl Wręczenie nagrody dla Gminy Przemyśl

Nagroda dla Gminy Medyka

Nagroda dla Gminy Medyka

Nagroda dla Gminy Medyka Nagroda dla Gminy Medyka

Nagroda dla Gminy Dubiecko

Nagroda dla Gminy Dubiecko

Nagroda dla Gminy Dubiecko Nagroda dla Gminy Dubiecko

Nagroda dla Gminy Bircza

Nagroda dla Gminy Bircza

Nagroda dla Gminy Bircza Nagroda dla Gminy Bircza

Gmina Bircza otrzymała nagrodę za najlepsze przygotowanie stoiska kulinarnego

Gmina Bircza otrzymała nagrodę za najlepsze przygotowanie stoiska kulinarnego

Gmina Bircza otrzymała nagrodę za najlepsze przygotowanie stoiska kulinarnego Gmina Bircza otrzymała nagrodę za najlepsze przygotowanie stoiska kulinarnego

Nagroda dla Gminy Stubno

Nagroda dla Gminy Stubno

Nagroda dla Gminy Stubno Nagroda dla Gminy Stubno

Gmina Stubno otrzymała nagrodę za najlepszą prezentację rękodzieła artystycznego

Gmina Stubno otrzymała nagrodę za najlepszą prezentację rękodzieła artystycznego

Gmina Stubno otrzymała nagrodę za najlepszą prezentację rękodzieła artystycznego Gmina Stubno otrzymała nagrodę za najlepszą prezentację rękodzieła artystycznego

Nagroda dla Gminy Fredropol

Nagroda dla Gminy Fredropol

Nagroda dla Gminy Fredropol Nagroda dla Gminy Fredropol

Gmina Fredropol otrzymała nagrodę za najlepszy program artystyczny

Gmina Fredropol otrzymała nagrodę za najlepszy program artystyczny

Gmina Fredropol otrzymała nagrodę za najlepszy program artystyczny Gmina Fredropol otrzymała nagrodę za najlepszy program artystyczny

Nagroda Grand Prix dla Gminy Krasiczyn

Nagroda Grand Prix dla Gminy Krasiczyn

Nagroda Grand Prix dla Gminy Krasiczyn Nagroda Grand Prix dla Gminy Krasiczyn

Gmina Krasiczyn otrzymała nagrodę za najlepsze całościowe zaprezentowanie się gminy

Gmina Krasiczyn otrzymała nagrodę za najlepsze całościowe zaprezentowanie się gminy

Gmina Krasiczyn otrzymała nagrodę za najlepsze całościowe zaprezentowanie się gminy Gmina Krasiczyn otrzymała nagrodę za najlepsze całościowe zaprezentowanie się gminy

Reprezentanci wszystkich gmin

Reprezentanci wszystkich gmin

Reprezentanci wszystkich gmin Reprezentanci wszystkich gmin

Grand Prix dla Gminy Krasiczyn

Grand Prix dla Gminy Krasiczyn

Grand Prix dla Gminy Krasiczyn Grand Prix dla Gminy Krasiczyn

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza

Gwiazda wieczoru - Shazza Gwiazda wieczoru - Shazza
Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne
"
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
[zamknij]