Korowód

Korowód

Korowód Korowód

Korowód

Korowód

Korowód Korowód

Korowód

Korowód

Korowód Korowód

Korowód

Korowód

Korowód Korowód

Korowód

Korowód

Korowód Korowód

Korowód

Korowód

Korowód Korowód

Korowód

Korowód

Korowód Korowód

Konferansjerzy: Jerzy Kołotyło i Barbara Kalińska

Konferansjerzy: Jerzy Kołotyło i Barbara Kalińska

Konferansjerzy: Jerzy Kołotyło i Barbara Kalińska Konferansjerzy: Jerzy Kołotyło i Barbara Kalińska

Zespół Śpiewaczy MAJDANIACY z Majdanu Sieniawskiego

Zespół Śpiewaczy MAJDANIACY z Majdanu Sieniawskiego

Zespół Śpiewaczy MAJDANIACY z Majdanu Sieniawskiego Zespół Śpiewaczy MAJDANIACY z Majdanu Sieniawskiego

Tadeusz Rzeźnik z Majdanu Sieniawskiego

Tadeusz Rzeźnik z Majdanu Sieniawskiego

Tadeusz Rzeźnik z Majdanu Sieniawskiego Tadeusz Rzeźnik z Majdanu Sieniawskiego

Zespół Śpiewaczy z Pełkiń

Zespół Śpiewaczy z Pełkiń

Zespół Śpiewaczy z Pełkiń Zespół Śpiewaczy z Pełkiń

Zespół Śpiewaczy PAWŁOSIOWIANIE z Pawłosiowa

Zespół Śpiewaczy PAWŁOSIOWIANIE z Pawłosiowa

Zespół Śpiewaczy PAWŁOSIOWIANIE z Pawłosiowa Zespół Śpiewaczy PAWŁOSIOWIANIE z Pawłosiowa

Janina Horodecka z Grzęski

Janina Horodecka z Grzęski

Janina Horodecka z Grzęski Janina Horodecka z Grzęski

Stoiska Kół Gospodyń Wiejskich

Stoiska Kół Gospodyń Wiejskich

Stoiska Kół Gospodyń Wiejskich Stoiska Kół Gospodyń Wiejskich

Stoiska Kół Gospodyń Wiejskich

Stoiska Kół Gospodyń Wiejskich

Stoiska Kół Gospodyń Wiejskich Stoiska Kół Gospodyń Wiejskich

Zespół Śpiewaczy GRZĘSZCZANIE z Grzęski

Zespół Śpiewaczy GRZĘSZCZANIE z Grzęski

Zespół Śpiewaczy GRZĘSZCZANIE z Grzęski Zespół Śpiewaczy GRZĘSZCZANIE z Grzęski

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych

Jury: Sławomir Gołąb, Katarzyna Ignas, Stanisław Szabat

Jury: Sławomir Gołąb, Katarzyna Ignas, Stanisław Szabat

Jury: Sławomir Gołąb, Katarzyna Ignas, Stanisław Szabat Jury: Sławomir Gołąb, Katarzyna Ignas, Stanisław Szabat

Zespół Śpiewaczy KRZECZOWICZANKI z Krzeczowic

Zespół Śpiewaczy KRZECZOWICZANKI z Krzeczowic

Zespół Śpiewaczy KRZECZOWICZANKI z Krzeczowic Zespół Śpiewaczy KRZECZOWICZANKI z Krzeczowic

Zespół Śpiewaczy CANTUS z Gorliczyny

Zespół Śpiewaczy CANTUS z Gorliczyny

Zespół Śpiewaczy CANTUS z Gorliczyny Zespół Śpiewaczy CANTUS z Gorliczyny

Zespół ALA BABKI - ALA DZIADKI z Kańczugi

Zespół ALA BABKI - ALA DZIADKI z Kańczugi

Zespół ALA BABKI - ALA DZIADKI z Kańczugi Zespół ALA BABKI - ALA DZIADKI z Kańczugi

Grupa Śpiewacza WYSZATYCZANIE z Wyszatyc

Grupa Śpiewacza WYSZATYCZANIE z Wyszatyc

Grupa Śpiewacza WYSZATYCZANIE z Wyszatyc Grupa Śpiewacza WYSZATYCZANIE z Wyszatyc

Kapela Ludowa GACOKI z Gaci

Kapela Ludowa GACOKI z Gaci

Kapela Ludowa GACOKI z Gaci Kapela Ludowa GACOKI z Gaci

Lucyna Skawina i Izabela Głąb z Gaci

Lucyna Skawina i Izabela Głąb z Gaci

Lucyna Skawina i Izabela Głąb z Gaci Lucyna Skawina i Izabela Głąb z Gaci

Aniela Mrówka i Zespół Śpiewaczy STOKROTKI z Cewkowa

Aniela Mrówka i Zespół Śpiewaczy STOKROTKI z Cewkowa

Aniela Mrówka i Zespół Śpiewaczy STOKROTKI z Cewkowa Aniela Mrówka i Zespół Śpiewaczy STOKROTKI z Cewkowa

Zespół Śpiewaczy z Maćkówki

Zespół Śpiewaczy z Maćkówki

Zespół Śpiewaczy z Maćkówki Zespół Śpiewaczy z Maćkówki

Zespół Śpiewaczy z Rożniatowa

Zespół Śpiewaczy z Rożniatowa

Zespół Śpiewaczy z Rożniatowa Zespół Śpiewaczy z Rożniatowa

Zespół Śpiewaczy z Kisielowa

Zespół Śpiewaczy z Kisielowa

Zespół Śpiewaczy z Kisielowa Zespół Śpiewaczy z Kisielowa

Danuta Nieckarz ze Starego Dzikowa

Danuta Nieckarz ze Starego Dzikowa

Danuta Nieckarz ze Starego Dzikowa Danuta Nieckarz ze Starego Dzikowa

Zespół Śpiewaczy DĘBOWIANIE z Dębowa

Zespół Śpiewaczy DĘBOWIANIE z Dębowa

Zespół Śpiewaczy DĘBOWIANIE z Dębowa Zespół Śpiewaczy DĘBOWIANIE z Dębowa

Zespół Śpiewaczy DZIKOWIANIE ze Starego Dzikowa

Zespół Śpiewaczy DZIKOWIANIE ze Starego Dzikowa

Zespół Śpiewaczy DZIKOWIANIE ze Starego Dzikowa Zespół Śpiewaczy DZIKOWIANIE ze Starego Dzikowa

Maria Horajska z Nowego Dzikowa

Maria Horajska z Nowego Dzikowa

Maria Horajska z Nowego Dzikowa Maria Horajska z Nowego Dzikowa

Grupa Śpiewacza z Krasiczyna

Grupa Śpiewacza z Krasiczyna

Grupa Śpiewacza z Krasiczyna Grupa Śpiewacza z Krasiczyna

Helena Szpytma z Gaci

Helena Szpytma z Gaci

Helena Szpytma z Gaci Helena Szpytma z Gaci

Kapela SWOJAKI z Pawłosiowa

Kapela SWOJAKI z Pawłosiowa

Kapela SWOJAKI z Pawłosiowa Kapela SWOJAKI z Pawłosiowa

Zofia Sokół z Gniewczyny Trynieckiej

Zofia Sokół z Gniewczyny Trynieckiej

Zofia Sokół z Gniewczyny Trynieckiej Zofia Sokół z Gniewczyny Trynieckiej

Ludowy Zespół Śpiewaczy DOLANIE z Gniewczyny Trynieckiej

Ludowy Zespół Śpiewaczy DOLANIE z Gniewczyny Trynieckiej

Ludowy Zespół Śpiewaczy DOLANIE z Gniewczyny Trynieckiej Ludowy Zespół Śpiewaczy DOLANIE z Gniewczyny Trynieckiej

Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej

Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej

Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej

Koncert "W hołdzie Oskarowi Kolbergowi" - Kapela Ludowa GACOKI z Gaci

Koncert "W hołdzie Oskarowi Kolbergowi" - Kapela Ludowa GACOKI z Gaci

Koncert Koncert

Koncert "W hołdzie Oskarowi Kolbergowi" - Kapela SWOJAKI z Pawłosiowa

Koncert "W hołdzie Oskarowi Kolbergowi" - Kapela SWOJAKI z Pawłosiowa

Koncert Koncert

Koncert "W hołdzie Oskarowi Kolbergowi" - Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej

Koncert "W hołdzie Oskarowi Kolbergowi" - Kapela Ludowa z Gniewczyny Łańcuckiej

Koncert Koncert

Występ gościnny - Kapela KAŃCZUCKA z Kańczugi

Występ gościnny - Kapela KAŃCZUCKA z Kańczugi

Występ gościnny - Kapela KAŃCZUCKA z Kańczugi Występ gościnny - Kapela KAŃCZUCKA z Kańczugi

Występ gościnny - Kapela KAŃCZUCKA z Kańczugi

Występ gościnny - Kapela KAŃCZUCKA z Kańczugi

Występ gościnny - Kapela KAŃCZUCKA z Kańczugi Występ gościnny - Kapela KAŃCZUCKA z Kańczugi

Ogłoszenie werdyktu

Ogłoszenie werdyktu

Ogłoszenie werdyktu Ogłoszenie werdyktu

Dyrektor Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze Jan Krupiński i Agata Hemon z CK w Przemyślu

Dyrektor Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze Jan Krupiński i Agata Hemon z CK w Przemyślu

Dyrektor Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze Jan Krupiński i Agata Hemon z CK w Przemyślu Dyrektor Ośrodka Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze Jan Krupiński i Agata Hemon z CK w Przemyślu

Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników

Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników

Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników
Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne
"
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
[zamknij]