Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowe Ozdoby Świąteczne”
2011-12-11 00:00:00

PROTOKÓŁ
z posiedzenia Komisji oceniającej prace plastyczne nadesłane na konkurs pt. „Bożonarodzeniowe Ozdoby Świąteczne” z dnia 5 grudnia 2011r.
Centrum Kulturalne w Przemyślu

 



Komisja w składzie:
1.    Maria Serefko-Braniewska
2.    Izabela Krygowska
3.    Helena Piaskowska
postanowiło nagrodzić i wyróżnić:


KARTY ŚWIĄTECZNE

Kat. I (6-9 lat)

Nagrody:
I.    Oliwia Łukaszczuk –Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jarosławiu
II.    Gabriela Flis –Szkoła Podstawowa Nr 4 w Przemyślu
III.    Kinga Pacławska –Szkoła Podstawowa Nr 6 w Przemyślu

Wyróżnienia:
1)    Bartosz Psik –Szkoła Podstawowa w Buszkowicach
2)    Klaudia Chabko –Szkoła Podstawowa w Buszkowicach
3)    Weronika Ozga – Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym
4)    Karolina Dudzińska – Szkoła Podstawowa w Buszkowicach

Kat. II (10-12 lat)

Nagrody:
I.    Małgorzata Hołówka –Szkoła Podstawowa Nr 6 w Przemyślu
II.    Joanna Wujec –Szkoła Podstawowa Nr 4 w Przemyślu
III.    Natalia Mazurek - Warsztaty Plastyczne przy Centrum Kulturalnym w Przemyślu

Wyróżnienia:
1)    Remigiusz Pempuś –Świetlica „Iskierka” w Przemyślu
2)    Monika Młynarska –Szkoła Podstawowa w Olszanach


W kategorii wiekowej 13-16 lat nagród i wyróżnień nie przyznano


PRACE PLASTYCZNE

Kat. I (6-9 lat)


Nagrody:

Jury postanowiło przyznać trzy równorzędne I miejsca dla:
I.    Wiktoria Chomik –Szkoła Podstawowa Grochowce
I.    Edyta Sitnik –Szkoła Podstawowa w Buszkowicach
I.    Julia Bogdańska –Warsztaty Plastyczne przy Centrum Kulturalnym w Przemyślu

Trzy równorzędne II miejsca dla:
I.    Ewa Pawłowska –Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu
I.    Julita Dudek –Rzeszowski Dom Kultury Filia „Krynicka”
I.    Martyna Polańska – Warsztaty Plastyczne przy Centrum Kulturalnym
                    w Przemyślu

Trzy równorzędne III miejsca dla:
I.    Kacper Patrzyk –Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” Filia w Zarzeczu
I.    Konrad Gawczyński –Szkoła Podstawowa Nr 6 w Przemyślu
I.    Sara Radochońska –Szkoła Podstawowa w Grochowcach

Wyróżnienia:

1)    Matylda Maziarz – Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” Filia w Zarzeczu
2)    Dawid Pomianek –Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym
3)    Patryk Wrześniak –SOSW w Mielcu
4)    Jakub Ziemiakowski – Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu
5)    Julia Słocińska – Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu
6)    Alicja Binduga – Rzeszowski Dom Kultury Filia „Krynicka”
7)    Iza Wujec – Pracownia Plastyczna MDK w Przemyślu
8)    Magdalena Materlak – Gminny Ośrodek Kultury w Krasiczynie

Kat. II (10-12 lat)

Nagrody:

I.    Paulina Wójcik – Warsztaty Plastyczne przy Centrum Kulturalnym w Przemyślu
II.    Izabela Patrzyk – Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” Filia w Zarzeczu
III.    Magdalena Piasecka – Warsztaty Plastyczne przy Centrum Kulturalnym w Przemyślu

Wyróżnienia:

1)    Weronika Pałka – Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” Filia w Zarzeczu
2)    Beata Szuba – Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” Filia w Zarzeczu
3)    Katarzyna Kowal – Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” Filia w Zarzeczu
4)    Aleksandra Niżnik –Szkoła Podstawowa w Małkowicach


Kat. III (13-16 lat)

Nagrody:

I.    Marzena Ścirko - Warsztaty Plastyczne przy Centrum Kulturalnym w Przemyślu

Wyróżnienia:

1)    Mariola Kunowska – Rzeszowski Dom Kultury filia „Stroniwa”
2)    Kamila Lewicka – SOSW Nr 1 w Przemyślu


ANIOŁY


Kat. I (6-9 lat)


Nagrody:

I.    Natalia Senderska – SOSW Nr 1 w Przemyślu
I.    Sergiusz Smela – Szkoła Podstawowa Nr 16 w Przemyślu

II.    Hubert Gudz – Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jarosławiu
II.    Weronika Mazur - Szkoła Podstawowa Nr 16 w Przemyślu

III.    Damian Walczak - Szkoła Podstawowa Nr 11 w Jarosławiu
III.    Anna Kuta – Świetlica Wychowawcza „Wzrastanie” w Radymnie
III.       Albina Motylewicz – Szkoła Podstawowa Nr 15 w Przemyślu

Wyróżnienia:

1)    Dominika Baczek – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Przemyślu
2)    Martyna Kiełboń – Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym
3)    Magdalena Kuta – Świetlica Wychowawcza „Wzrastanie” w Radymnie
4)    Martyna Warchoł – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Przemyślu
5)    Magdalena Jagustyn - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Przemyślu
6)    Bartłomiej Oliwa – Szkoła Podstawowa Nr 15 w Przemyślu
7)    Kacper Owoc – Przedszkole Nr 9 w Przemyślu

 

Kat. II (10-12 lat)

Nagrody:

I.    Jakub Trzeciak - Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym
II.    Gracjana Kocan – Świetlica Wychowawcza „Wzrastanie” w Radymnie
III.    Gracjan Kiełt – SOSW Nr 1 w Przemyślu

Wyróżnienia:

1)    Katarzyna Mielnicka – Świetlica Wychowawcza „Wzrastanie” w Radymnie
2)    Daniel Oleksyn – SOSW Nr 1 w Przemyślu
3)    Gabriela Kucab – Szkoła Podstawowa w Małkowicach
4)    Katarzyna Kluz – Szkoła Podstawowa Nr 15 w Przemyślu


Kat. III (13-16 lat)


Nagrody:

I.    Maria Januszczyk – Niepubliczne Gimnazjum im. H. Modrzejewskiej
w Przemyślu
II.    Alina Kokocka – Gimnazjum Nr 3 w Przemyślu

Wyróżnienia:

1)    Maciej Maciak – SOSW Nr 1 w Przemyślu
2)    Dawid Sochacki - SOSW Nr 1 w Przemyślu



Nagrody i wyróżnienia zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Przemyślu, Podkarpacki Bank Spółdzielczy Oddział w Przemyślu i Centrum Kulturalne w Przemy
 

 

Czytano: 12578 razy
Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne
"
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
[zamknij]