Rozstrzygnięto konkurs "BOŻONARODZENIOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE"
2014-12-15 11:24:40

14 grudnia w  Centrum Kulturalnym podsumowano VIII Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży "BOŻONARODZENIOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE", skierowany był do dzieci i młodzieży z województwa podkarpackiego, którego celem jest podtrzymanie tradycji wykonywania ozdób, dekoracji oraz wszelkich prac plastycznych związanych z tym okresem. Jury musiało wyłonić laureatów aż spośród 1000 prac, nadesłanych z 55 instytucji i szkół województwa podkarpackiego. Nagrodzone i wyróżnione prace, wykonane różnymi technikami, można oglądać na wystawie pokonkursowej do 6 stycznia 2015 r.

 

Protokół z posiedzenia Jury Konkursu plastycznego BOŻONARODZENIOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE
8 grudnia 2014r.

 

 

Komisja w składzie:

- Halina Paszkowska
- Helena Piaskowska
- Rafał Kureczka

po obejrzeniu prac z 55 instytucji i szkół województwa podkarpackiego postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA  6-9 LAT

ANIOŁY

nagrody:

- Patryk Kuszyński ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Przemyślu

- Barbara Kijowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Przemyślu

wyróżnienia:

- Karolina Dąbrowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Przemyślu

- Natalia Sługocka ze Szkoły Podstawowej nr 4 Przemyślu

- Anastazja Bohdziewicz ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Przemyślu

- Damian Mielnik ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Przemyślu

- Krzysztof Kwaśny ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Przemyślu

- Julia Halota ze Szkoły Podstawowej nr 4 Przemyślu

- Gabriela Ziemlak z ZPSM w Przemyślu

- Joanna Marczak ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Przemyślu

KARTKI

nagrody:

- Lena Buryło z Centrum Kulturalnego w Przemyślu

- Aurelia Załucka ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu

- Michalina Chmiel ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu

- Katarzyna Karpińska z Centrum Kulturalnego w Przemyślu

wyróżnienia:

- Pola Bednarz ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu

- Marcelina Pitucha z Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym

- Szymon Woźny z Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym
 

PRACE PLASTYCZNE

nagrody:

- Wiktor Tworek ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu

- Konrad Rusinek ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim

- Filip Buryło z Centrum Kulturalnego w Przemyślu

wyróżnienia:

- Joanna Kondrat z Pracowni Plastycznej MDK w Przemyślu

- Łukasz Peszek ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim

- Kamil Goch ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim

- Daria Jakubowska z Pracowni Plastycznej MDK w Przemyślu

- Adrianna Świdrak z Pracowni Plastycznej MDK w Przemyślu

- Damian Ścieżka ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu

- Magdalena Zwolińska ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim
 

KATEGORIA 10-12 LAT

ANIOŁY

nagrody:

- Sebastian Rzepczyński ze Szkoły Podstawowej w Krasiczynie

- Zofia Jurewicz z Pracowni Ceramiki Artystycznej ZAPIECEK w Przemyślu

- Klaudia Dykas ze Szkoły Podstawowej w Orzechowcach

- Bruno Dzik ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu

- Weronika Bryzek ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu

wyróżnienia:

- Inga Czerw z Pracowni Ceramiki Artystycznej ZAPIECEK w Przemyślu

- Wioletta Janiuś ze Szkoły Podstawowej w Krasiczynie

- Aleksandra Marek ze Szkoły Podstawowej w Olszanach

- Michał Szpiech ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu/świetlica/

 

KARTKI

nagrody:

- Martyna Witko ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim

- Gabriel Żołądź ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim

wyróżnienia:

- Zuzanna Cupryś ze SODK „Nowe Miasto” w Rzeszowie

- Zuzanna Karaś ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu

- Emilia Szmuc ze SODK „Nowe Miasto” w Rzeszowie

- Maksymilian Wróbel ze Szkoły Podstawowej w Kąkolówce

- Bartłomiej Bednarz ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim

- Oktawia Krytak ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Przemyślu

- Aleksandra Nicowska ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim
 

PRACE PLASTYCZNE

nagrody:

- Alicja Działo ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim

- Weronika Bartman ze Szkoły Podstawowej w Błażowej

- Klaudia Jemioła z Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym

- Izabela Patrzyk z NCK „SOKÓŁ” w Zarzeczu

wyróżnienia:

- Damian Makowski ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu

- Tadeusz Pokrywka ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim

- Aleksandra Kubicz z Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym

- Mariola Pokrywka ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim

- Joanna Świszcz ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu

- Estera Brzyska ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim

 

KATEGORIA 13-16 LAT

ANIOŁY

nagrody:

- Klaudia Makarowska z Gimnazjum w Grochowcach

 

wyróżnienia:

- Rozalia Sobek z Gimnazjum Salezjańskiego w Przemyślu

 

KARTKI

wyróżnienia:

- Bartłomiej Haszczyn z Centrum Kulturalnego w Przemyślu

- Maciej Piątkowski z Centrum Kulturalnego w Przemyślu

- Jakub Jedynak z Gimnazjum nr 8 przy SOSW NR 1 W Przemyślu

- Patryk Staniszewski z Gimnazjum nr 8 przy SOSW Nr 1 w Przemyślu

- Kamil Foremski z Gimnazjum nr 8 przy SOSW Nr 1 w Przemyślu

- Sandra Dacko z Gimnazjum w Kalnikowie

 

PRACE PLASTYCZNE

nagrody:

- Aleksandra Jakubczyk z Klubu Osiedlowego SKORPION w Rzeszowie

- Natalia Gromek z Publicznego Gimnazjum w Błażowej

- Paulina Wójcik z Centrum Kulturalnego w Przemyślu

Nagrody i wyróżnienia zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Centrum Kulturalne w Przemyślu.

 

Czytano: 1796 razy
Produkcja i hosting: ZETO-RZESZÓW Strony www - Strony internetowe - Aplikacje internetowe - Sklepy internetowe - Portale korporacyjne
"
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
[zamknij]